1594158904 2021 yılına kadar beta sürecindeyiz, alışveriş aktiftir!

Platformumuz Nasıl ÇalışırAlıcılar

Yeni web siteniz için tasarlanmış bir logoya veya şirketinizi potansiyel müşterilere tanıtmanıza yardımcı olacak bir video sunucusuna, hatta okul ödevlerinde size yardımcı olacak bir eğitmene ihtiyacınız varsa, doğru yerdesiniz. Nasıl yapacağınızı bilmediğiniz de ya da vaktiniz olmadığın da Yapanzi satıcılar hizmetinizde.

1) İhtiyacınız olan hizmeti bulun

İhtiyaçlarınıza en uygun satıcıyı bulmak için fiyatları, portföyleri, teslimat süresini, derecelendirmeleri ve topluluk önerilerini karşılaştırın. Belirli bir sorunuz varsa, onlara bir mesaj gönderin.

3) İşlemi takip edin

Mesajlaşma ve işlem yönetim sistemi aracılığıyla satıcıyla dosya ve geri bildirim alışverişinde bulunun. Satıcı, hizmeti belirli bir zaman dilimi içinde sunacaktır.

5) Değişiklik Talebi

Herhangi bir nedenle teslim edilen işten memnun değilseniz, devam edip değişiklik talebinde bulunabilirsiniz ve satıcınız istenen değişiklikleri yapacaktır.

2) Bilgilerinizi gönderin

Satıcının beklediğiniz kaliteli hizmeti sunabilmesi için olabildiğince ayrıntılı olun. Hizmetin memnuniyetinize göre yapıldığını onaylayana kadar ödemeniz güvende tutulur.

4) Teklif / Hizmet Verildiğinde

Gerçekleştirilen ve teslim edilen hizmetten memnun olduğunuzda, işlemi tamamlandı olarak işaretleyebilirsiniz. Satıcı için bir geri bildirim bırakarak topluluğa yardımcı olabilirsiniz.

6) Satıcıyı Değerlendir

Tamamlandıktan sonra, lütfen satıcınız hakkında puan verin ve geri bildirim sağlayın. Bu, teklifleri / hizmetleri arayan diğer alıcıların kararlarını bilgilendirmeye yardımcı olacaktır.

Satıcılar

Yapanzi bilgi, yetenek, beceri veya hobiyi kalıcı veya geçici bir gelir kaynağına dönüştürmek için bir fırsat sunar. Güvenlik, gizlilik, kolaylık ve zamanında ödeme sağlamak için buradayız, böylece en çok sevdiğiniz şeyi yapmaya devam edebilirsiniz.

1) Teklif / hizmet gönderin

Becerilerinize uygun bir teklif / hizmet gönderin. Potansiyel müşterilerinizin ödemeye istekli oldukları para için tam olarak ne aldıklarını bilmeleri gerekmektedir. Müşterilere karşı olabildiğince açık olun.

3) İtibarınızı artırın

Tüm müşterilerinize aynı muamele ettiğinizden emin olun ve işlem değerinden bağımsız olarak mümkün olan en iyi hizmeti sunmaya çalışın. Memnun müşteriler sizi arkadaşlarına tavsiye eder.

2) Derhal iletişim kurun

Makul bir süre içinde müşteri taleplerine ve özel teklif taleplerine yanıt verin. Başarılı bir işbirliği için iyi iletişim bir ön koşuldur.

4) Kesin teslimat tarihleri

Önceden belirlenmiş teslimat tarihleri ​​olan siparişleri mümkün olduğunca teslim etmeyi deneyin. Alıcılar, bir sipariş teslim tarihinden geçtikten sonra iptal etme eğilimindedir.